بازار بزرگ " دایان شاپ "
DayanShop
مرتبه
تاریخ : 1392/04/22


درچای سفید معجزه گر ,گل یا گلهای كوچكی به طرز ظریف همراه چای خشك,كه غالبا چای سفید می باشد,توسط دست بهم پیچیده می شوند زمانی كه آب در دمای جوش را روی ان بریزیدشروع میكند به باز شدن و شما ناظر منظره فوق العاده زیبایی از شكوفایی ان درون آب خواهید بود.

قیمت : 29500 تومان
این محصول دارای شماره مجوز 1080883 و 9786005096729: ISBN میباشد

چای سفید معجزه گر

BLOOMING Tea

گل یا چای؟؟؟

 مساله این است؟

محصول پرطرفدار امریكا و اروپا برای اولین بار در ایران

چای شگفت انگیز و باور نكردنی

باعث شگفت زدگی همه شوید!!!

چای شگفت انگیز وآرام بخش و ضد استرس

معجزه قرن (چای معجزه گر 2013)

چای را داخل آب جوش بیندازید و در عرض چند دقیقه شاهد گلی بسیار زیبا باشید

هم باعث شگفت زدگی دیگران و خود شوید و هم آرامش را به خود هدیه دهید

بعد از یك روز پر تنش 1 فنجان آرامش می چسبد!؟

روشی سالم برای رفع استرس و پاك كننده بدن از رادیكال های آزاد

همه قرصهای آرام بخش و مسكن را دور بریزید...

یك فنجان آرامش بنوشید ...!

فقط كافیست 1 لیوان از این چای بنوشید ...

لذت چند برابر از نوشیدن یك فنجان چای داغ

یك بسته شامل 10 تی بگ می باشد 

با هر تی بگ یك قوری چای درست كنید

درچای سفید معجزه گر ,گل یا گلهای كوچكی به طرز ظریف همراه چای خشك,كه غالبا چای سفید می باشد,توسط دست بهم پیچیده می شوند زمانی كه آب در دمای جوش را روی ان بریزیدشروع میكند به باز شدن و شما ناظر منظره فوق العاده زیبایی از شكوفایی ان درون آب خواهید بود.

خواص:چای سفید یك ارام بخش قوی ,نشاطآور و موثر برای اعصاب می باشد. به پاك كردن بدن از رادیكالهای آزاد مخربی كه باعث آویزان شدن پوست در اثر افزایش سن میشود كمك می كند.

چای سفید شبیه چای سبز می باشد. فرایند تولید و تخمیر چای سفید كمتر از چای سبز می باشد، اما تغییر مزه هر دو تقریبا یكی است. چای سبز بیشتر مزه علف و چمن می دهد، ولی چای سفید فاقد این طعم می باشد. طعم چای سفید كم و مقداری شیرین می باشد.

تفاوت انواع چای

آیا یك برگ چای وقتی در فنجان ریخته می شود، رنگش تغییر می كند و به سیاه، سبز و یا رنگ های دیگر در می آید؟ یا رنگ چای، بر اساس تغییراتی است كه قبل از چیدن برگ ها به وجود می آید؟چای سیاه، رنگش تیره و دارای طعم زیادی می باشد. چای سیاه محصول فرایند تخمیر پیچیده ای می باشد. برگ های چای سبز اصلا تخمیر نمی شوند. آن ها در هوای گرم، خشك می شوند و بعد به سرعت آن ها را بخار می دهند. چای اولانگ (Oolong tea) را كمی تخمیر می كنند تا به رنگ قرمز درآید و طعم گل بدهد.چای سفید، از برگ های چای رسیده به دست می آید. وقتی غنچه چای هنوز باز نشده است، آن را می چینند و قبل از این كه برگ های چای خشك شوند، آنها را بخار می دهند. به این دلیل نام سفید را بر آن گذاشته اند كه غنچه های چای، كرك هایی دارد و هنگامی كه چای خشك می شود، این كرك ها به رنگ سفید در می آیند. غنچه ها انواع مختلف چای سفید را می سازند. به عنوان مثال چای گل صد تومانی، شامل یك غنچه در هر دو برگ چای است.

فواید چای سفید

چای سفید دارای طعم خوبی است و این خود دلیلی است برای نوشیدن هر روزه آن.چای سفید فواید زیادی برای پوست، قلب، كلیه، گردش خون و مغز دارد.

از جمله فواید آن عبارتند از : كاهش قند خون و مشكلات قلبی و سكته، افزایش دهنده انرژی و كاهش دهنده استرس، از بین برنده سرطان معده ، سرطان روده بزرگ و سرطان پروستات.

چای سفید دارای مقدار زیادی كاتشین (پلی فنول) است. كاتشین باعث كاهش بیماری های قلبی عروقی، سرطان ها ، سكته ها، دیابت و خطرات حاصل از اشعه ماورای بنفش بر پوست می گردد.

چای سفید را چگونه باید دم كرد؟

آب را بجوشانید و در قوری بریزید. سپس صبر كنید تا آب جوشیده، خنك شود (مدت 30 ثانیه تا یك دقیقه). سپس به ازای 3 نفر، یكی از تی بگهای چای سفید را در قوری بریزید. حدود 5 دقیقه بگذارید صبر كنید تا چای در قوری بماند و دم بكشد.این چای شگفت انگیز پس از دم كشیدن تبدیل به یك گل بسیلر زیبا شده و تعجب همگان را بر میانگیزد سپس چای را نوش جان كنید. هر چه زمان ماندن چای در آب جوشیده طولانی تر شود، بهتر دم می كشد.

                  

این محصول دارای شماره مجوز 1080883 و 9786005096729: ISBN میباشد

قیمت : 29500 تومانطبقه بندی: تغذیه و سلامت، 
برچسب ها: فروش ویژه چای سفید، فواید چای سفید، چای سفید معجزه گر نعنایی، چای ارامش بخش اینترنتی، فروش اینترنتی چای سفید ارامش بخش، چای ویژه ضد استرس، چای ارامش بخش و ضد استرس،
ارسال توسط مونا ج
آرشیو مطالب
افر ویژه

نظر سنجی
طرح فروشگاه را میپسندید ؟
صفحات جانبی
پیوند های روزانه

بازار همکار

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات